Ogłoszenie

Uwaga, uwaga. Uprzejmie donoszę, że nasz klan ma własny kanał filmowy na Youtube Zainteresowani publikacją na tym kanale własnych, epickich bitew proszeni są o wrzucanie replayów do stosownego działu w "Nauka jazdy".

#1 2014-12-06 23:34:44

lary81

Rower podwodny i podniebny

Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 1
Punktów :   

Prośba o podanie perek

Mam prośbę o podanie jakie perki i w jakiej kolejności rozwijać na ciężkich i niszczycielach.

Offline

 

#2 2014-12-07 11:46:25

 MrSharik

Administrator

Skąd: Brzesko/Korsør
Zarejestrowany: 2012-10-27
Posty: 440
Punktów :   -1 

Re: Prośba o podanie perek

Hm, takich dokładnych wytycznych nie da się określić w 100%, bo czołgi są różne, nie mają identycznych charakterystyk, różnią się ilością załogantów, trzeba to rozkminiać w jakimś stopniu indywidualnie. Ale zapodam Ci dwa przykłady, które się u mnie świetnie sprawdzają.
1. HT: dowódca - żarówka, naprawa, towarzysze broni, zwiad lub wszechstronność, mentor, kamuflaż, gaśnica, orle oko; celowniczy - naprawa, snajper, towarzysze broni, strzał z biodra, wyznaczony cel, kamuflaż, gaśnica, zbrojmistrz; kierowca: naprawa, czystość i porządek, towarzysze broni, jazda terenowa, gładka jazda, kamuflaż, gaśnica, kontrolowane uderzenie, hamowanie sprzęgłem; radiooperator - naprawa, rozeznanie w sytuacji, towarzysze broni, wzmocnienie sygnału, żądza zemsty, stacja przekaźnikowa, kamuflaż, gaśnica; ładowniczy: naprawa, bezpieczne magazynowanie, towarzysze broni, desperat, intuicja, kamuflaż, gaśnica.
2. TD (tu zwykle robię tak, że po wyszkoleniu drugiego perka i kawałka trzeciego, zamieniam je za golda u wszystkich załogantów miejscami): dowódca - żarówka, zwiad, towarzysze broni, kamuflaż, naprawa, wszechstronność, mentor, gaśnica, orle oko; celowniczy - snajper, kamuflaż, towarzysze broni, strzał z biodra, naprawa, wyznaczony cel, gaśnica, zbrojmistrz;  kierowca: hamowanie sprzęgłem, kamuflaż, towarzysze broni, naprawa, czystość i porządek, jazda terenowa, gładka jazda, gaśnica, kontrolowane uderzenie, ; radiooperator - rozeznanie w sytuacji, kamuflaż, towarzysze broni, wzmocnienie sygnału, naprawa, żądza zemsty, stacja przekaźnikowa, gaśnica;  ładowniczy (tutaj, jeśli jest dwóch ładowniczych, trzeba "pociskowymi" perkami tak rozporządzać, aby się na tych samych poziomach u nich nie powielały, bo nic to nie daje, dopiero jeśli jeden ładowniczy zginie, ma to sens, aby drugi miał je wszystkie): bezpieczne magazynowanie, kamuflaż, towarzysze broni, desperat, naprawa, intuicja, gaśnica.
Tak jak powiedziałem, to są takie konfiguracje mniej więcej. Każdorazowo należy kolejność perków analizować dla danego pojazdu. Mam nadzieję, że nie pomyliłem nigdzie kolejności. Oczywiście najważniejsze są te trzy pierwsze perki, bo do pozostałych dłuuuuugoooooo się dochodzi i za ten czas już samemu się zwykle ogarnia, co jest dla kogo najodpowiedniejsze.


Maus, E-100, E-50M, GW E-100, JagdPz E-100 / IS-7, IS-4, T-62A, Ob.261, Ob.268 / T57 Heavy, T110E5, T110E4, T110E3, M48A1, T92 / AMX 50B, BatChat.25t, BatChat.155 58, AMX 50 Foch (155) / FV215b, Centurion AX / 113

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/MrSharik/signature.png

Offline

 
1 BRP, graj, rozwijaj się i śmiej z nami :) Nasz kanał na

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harab-serapel.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.astrayah.pun.pl www.fantasy-world.pun.pl www.zdhbratnieslowo.pun.pl